Analīzes metodes treideriem

Tehniskā analīze

Metode, kas balstīta uz grafika kustības vēsturi

Statistiskā analīze

Metode, kura palīdz atrast darījumus ar statistiski lielāku pozitīva iznākuma varbūtību

Fundamentālā analīze

Metode ekonomisko, politisko un finansiālo datu izmatošanai, lai prognozētu konkrētā finanšu instrumenta cenas izmaiņas

Tehniskā analīze

Tehniskā analīze sevī ietver vairākas analīzes metodes, kas tiek izmantotas grafina analīzei. Vēsture jeb informācija par iepriekšējām cenas kustībām palīdz atrast sakarības, kuras mēdz atkārtoties. Izmantojot tehnisko analīzi treideru uzdevums ir pārbaudīt kādas noteiktas metodes vai to kopumu precizitāti. Sākotnēji jāiegūst zināšanas par analīzes metodēm, lai sāktu pārbaudīt kā metodes strādājušas pagātnē. Metodes var pārbaudīt arī reālā laikā uz virtuāliem līdzekļiem. Tās pārbaudot ir jāizdara secinājumu par precizitāti, risku un peļņas iespējām, bet par to pāšlaik vēl nedomā.

Manuprāt, struktūras analīze ir tehniskās analīzes pamatu pamats. Lielākā daļa tehnisko analīžu pamatā ir tieši izpratne par struktūras analīzi, tāpēc to apgūt ir ļoti svarīgi.

Statistiskā analīze

Analīzes metodes tikai palīdz prognozēt cenas svārtības, tomēr tās arī var nebūt precīzas. Netici solījumiem par 100% garantijām vai citiem izdomājumiem.

Statistisko arbirtāžu var apvienot ar citām analīzes metodēm. Noskaties video, lai iegūtu izpratni par fundamentālās, statistiskās un tehniskās analīzes apvienošanu. No 7:38 par statistisko arbitrāžu.

Fundamentālā anlīze