Atbilde uz šo jautājumu nekad nebūs vienāda visiem, tomēr šajā rakstā varēsi atrast patiesu un ļoti precīzu informāciju. 
Katram ir savi mērķi, vēlmes un citādas finansiālās iespējas, tāpēc arī peļņas iespējas būs pavisam citas. Mērķi un vēlmes noved pie dažādiem riskiem un peļņas iespējām.
Nopelnīt 1000 eiro mēnesī ar sākotnēji ieguūdītiem 100 eiro ir tīrākā loterija, kas gandrīz vienmēr novedīs pie ieguldītās naudas zaudējuma.
Nopelnīt 1000 eiro mēnesī ar sākotnēji iegūldītiem 1000 eiro ir ļoti riskanti, kas gandrīz vienmēr agri vai vēlu novedīs pie ieguldītās naudas zaudēja.
Nopelnīt 100 eiro mēnesī ar sākotnēji iegūldītiem 1000 eiro ir iespējams, tomēr šāda tirdzniecības sistēma var radīt lielus zaudējumus no sākotnējā iegūldījuma.
Nopelnīt līdz 50 eiro mēnesī ar sākotnēji iegūldītiem 1000 eiro ir pilnīgi reāli, tomēr bez zināšanām neiztikt.
Liela daļa informācijas avotu rada iespaidu, ka nopelnīt var ļoti daudz un īsā laikā. Nopelnī vēlas gandrīz visi, bet viss ir atkarīgs no mērķiem, vēlmēm un ieguldītā darba. Vienmēr ir iespējams nopelnīt vairāk uzņemoties lielāku risku, bet svarīgi ir apzināties cik lielus zaudējumus varat atļauties. 
❗Viss ir atkarīgs no tevis. Apzinies realitāti un neriskē, ja nevari atļauties zaudēt, tomēr zināms risks pastāv vienmēr. 
❗Rezultāti gandrīz vienmēr būs pilnīgi dažādi, jo atkarīgi no ļoto daudz faktoriem. 
Visi nekad nebūs vienādi labi skolotāji, ārsti, sportisti, galdnieki un … ar treideriem nav citādāk!