VIrsotnē var nonākt tikai soli pa solim

SPER PIRMO UN NEAPSTĀJIES, JA TIEŠĀM VĒLIES

Izproti sevi pirms sāc treidot, jo šis nav veids kā ātri kļūt bagātam. Ir pietiekami daudz informācijas avotu un sniedzēju, kuri liks tavai sirdij sākt pukstēt straujāk, kad izdzirdēsi solījumus par peļņas iespējām. Treideru Klubs sniedz tikai patiesu informāciju, kas nesolīs zelta kalnus, jo viss ir atkarīgs no tevis paša. Ja vēlies vairot savus līdzekļus vai nonākt līdz treidingam kā savai pamata nodarbei, tad esi sācis īstajā vietā. Mūsu sniegtā informācija un apmācības ir piemērotas interesentiem ar dažādiem zināšanu līmeņiem.

Sāc pakāpeniski, jo sākumā ir jāiegūst zināšanas un pieredze, lai apzinātos riskus un spētu izmantot iespējas

Izmanto dažādas iespējas un izvirzi jaunus mērķus, lai sasniegtu vēlamo rezultātu

Sazinies ar mums, lai iegūtu atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem. Raksti uz info@treideruklubs.lv vai zvani +37126259561

Izmanto mūsu veidotos materiālus un apgūsti fundamentālo, statistisko un tehnisko analīzi

Vai arī tu esi dzirdējis par iespēju nopelnīt treidojot?

Come to my page!

Ļoti svarīgi četri ieteikumi

Noskaņo sevi pareizi

Ir ļoti svarīgi sākt ar sevis noskaņošanu domās, jo tieši tās nosaka tavu rīcību. Nemeklē noslēpumu, kurš patiesībā nemaz neeksistē. Arī treideriem ir jāapgūst pamati un teorija, lai tos varētu pielietot praktiski. Jaunu zināšanu apgūvē ir nepieciešams laiks, tāpēc neceri, ka noskatoties pāris īsus video vai izlasot dažus rakstus kļūsi par pelnošu treideri.

Izzini realitāti

Treidojot vai investējot ātri bagāts nekļūsi, tāpēc neseko veiksmes stāstiem, jo cilvēki laimē arī loterijā. Treideri gandrīz vienmēr tirgo cenu starpības līgumus, kur tiek iegādāta cena, nevis pati akcija, prece vai valūta. Ļoti daudzi informācijas sniedzēji rada aplamu iespaidu realitātei - iegūsti patiesu informāciju no Treideru Klubs.

Neiekrīti uz krāpniekiem

Vēl šodien ļoti aktuāla ir nelicencētu Forex un CFD brokeru kompāniju darbība, kuras izkrāpj naudu nezinātājiem. Vienmēr ir jāpārliecinas, ka pakalpojumu sniedzējs ir saņēmis licenci, tāpēc pārbaudi informāciju konkrētā regulatora mājaslapā. Sertifikātu vai atļauju, kas uzdrukāta uz papīra nedrīkst uzskatīt par atzīstamu licenci, ja nevēlies iekrist krāpnieku nagos!

Apgūsti pamatus

Neceri, ka nopelnīsi, ja neesi apguvis pašus pamatus. Vienmēr var palaimēties, tomēr sākšana treidot bez zināšanām ir ļoti slikta prakse. Svarīgi ir sākt pakāpeniski, lai emocionāli spētu pierast pie treidinga uz reāliem līdzekļiem. Tavi nākamie uzdevumi būs apgūt analīzes metodes, izveidot tirdzniecības sistēmu un atrast licencētu pakalpojumu sniedzēju.

Kā noskaņot sevi pareizi?

Katram no mums ir kāds vilinājums, kurš liek attiecīgi rīkoties, lai to īstenotu. Reizēm pat neapzinoties ļaujam vilinājumam pārņemt mūsu prātu, kas noved pie neapdomīgu lēmumu pieņemšanas.
Cilvēkiem, kuri sākuši interesēties par treidingu šis vilinājums gandrīz vienmēr būs nauda. Mūsu panākumi dažādās dzīves jomās tiek mērīti tieši naudā, tāpēc ir loģiski pieņemt, ka vairāk un ātrāk nopelnot būsi labāks treideris. Dzīvē bieži nākas saskarties ar finansiālām grūtībām, kuras vēl vairāk tev liek domāt, ka nepieciešams nopelnīt un nauda tās atrisinās.
Modelī, kad nauda tiek uztverta par atrisinājumu finansiālām problēmām, agri vai vēlu nāksies saskarties ar vilšanos. Treidera uzdevums ir prognozēt cenu svārstības, lai izdevīgā brīdī atverot un aizverot dartījumu varētu nopelnīt. Domāt, kādu darījumu atvērt, lai nopelnītu noteiktu naudas summu vienā darījumā, dienā, nedēļā, mēnesī vai gadā gandrīz vienmēr noved pie negatīva iznākuma ilgtermiņā. Vienmēr var paveikties, bet tikai laiks atklās patiesību par pieņemto lēmumu pareizumu.
Esmu ļoti bieži dzirdējis, ka nopelnīt nebūtu problēmu, ja būtu vairāk naudas. Arī es tā domāju vairākus gadus, tomēr nonācu pie pavisam cita secinājuma. Nespējot nopelnīt ar 100 eiro uz tirdzniecības konta, nenopelnīsi arī ar 100 000 eiro uz tirdzniecības konta. Nozīme nav naudā, bet tās pārvaldībā un sistēmā, kura palīdz to pārvaldīt. Tev ir jāpieņem šī brīža situācija, jāizprot sevi un jādomā ilgtermiņā. Fokusējoties uz to, ka nepieciešams nopelnīt tieši šajā brīdī, pieņemsi emocionālus lēmumus, kuri ilgtermiņā tikai traucēs.

Kāpēc izzināt realitāti?

Netrūkst informācijas sniedzēju, kuru vienīgais mērķis ir tevi ieinteresētu un piesaistīt. Diemžēl arī brokeru kompānijas, kuras piedāvā treidot CFD uz akcijām, valūtām, precēm, indeksiem un kripto valūtām ļoti bieži nav pilnībā patiesas pret to klientiem. Nemākot atšķirt patiesību no meliem, realitāti no izdomājuma, nopelnīt ilgtermiņā nebūs iespējams. Mūsu veidotie informācijas un mācību materiāli sniegs atbildes uz tev neskaidriem jautājumiem. Iepazīstoties un izprotot tikai Treideru Klubs bezmaksas apmācību materiālus, jau varēsi ļoti viegli atšķirt maldus no patiesības.

Kā neiekrist uz krāpniekiem?

Tevis izvēlētajai brokeru kompānijai, kura piedāvā CFD tirdzniecību ir jābūt saņēmušai licenci, lai varētu piedāvāt šo pakalpojumu. Pārliecināties vai izvelētais pakalpojumu sniedzējs ir licencēts vari konkrētā regulatora mājaslapā, meklējot pēc licences numura vai kompānijas nosaukuma. Ar Eiropas savienībā licencētiem pakalpojumu sniedzējiem vari iepazīties arī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas mājaslapā. Neuzķeries uz solījumiem par lielu, garantētu vai vieglu peļņu, jo tie vienmēr noved pie nepatīkamas pieredzes.

Kur apgūt pamatus?

Esam izveidojuši apmācību materiālus, kuros varēsi apgūt pamatus, analīzes metodes un zināšanas tirdzniecības sistēmas izstrādei.