Investori

Investori ir cilvēki, kuri iegulda savus līdzekļus dažādos aktīvos ar mērķi gūt peļņu, vairot kapitālu vai saglabāt tā vērtību. Katram mērķi var būt dažādi, bet investoru minimālais mērķis parasti būs vismaz saglabāt naudas vērtību. Citiem vārdiem sakot pārspēt inflācijas līmeni ar sava ieguldījuma % peļņas atdevi. Investēt biznesa idejā, uzņēmumā, finanšu instrumentos, nekustamajā vai kustamajā īpašumā un to izīrējot uc. Ikviena investīcija ietver arī risku, kas parsti atspoguļojas šādā likumsakarībā.

Investori

Lielāka potenciālā paļņa parasti rada arī lielāku risku, tāpēc vienmēr pārliecinies, ka izproti sevis izvēlētās investīcijas riska pakāpi.

Treideru Klubs sniegtā informāciju ir vairāk orientēta uz finanšu instrumenti tirdzniecību. Investoriem vairāk piemēroti finanšu instrumenti ir uzņēmumu akcijas, obligācijas, preces, indeksi. Katram instrumentam ir savas specifikas, kuras ir jāapgūst un jāņem vērā pirms investēt. Tev noteikti nav jāzina viss, lai veiksmīgi investētu, piemēram, uzņēmumu akcijās. Neceri uz ātru peļņu un nepieņem emocionālus lēmumus, kurus var radī bailes zaudēt naudu vai alkatība nopelnīt.

Piesakies fundamentālās, statistiskās un tehniskās analīzes apmācībām, lai labāk spētu pieņemt lēmumus atiecībā uz investīcijām dažādos finanšu instrumentos.