Esmu tiešām šokā, jo šis jau ir par traku! Kāds krāpnieku kantoris ir izdomājis, ka var atļauties visu un izveidot reklāmu kā var redzēt attēlā pa labi. Šo reklāmu pamanīju skatoties video youtube platformā. Vēlos informēt cilvēkus par nelicencētiem pakalpojumu sniedzējiem un krāpniekiem, kas piedāvā finanšu instrumentu tirdzniecību, tāpēc nospiedu uz reklāmas banera. Nonācu "landing page" jeb reklāmas lapā, kuras mērķis ir cilvēku virzīt tālāk, lai iegūtu viņa kontaktus tālākām darbībām. Izrādījās, ka reklāmas baneris vēl bija sīkums, jo tālākā informācija jau ir jauns līmenis!

Krapnieks
Krapnieki

Ņemiet vērā, ka šajā banerī un "landing page" sniegtā informācija ir pilnīgas muļķības. Manuprāt, tas ir ļoti loģiski un saprotami, tomēr netrūks cilvēku, kas uzķeras.

Izteikums, ka kāds ar sākotnēju 250 eiro iemaksu nopelnījis vairāk kā 886 000 eiro ir muļķīgākais blefs, ko esmu redzējis. Tie, kuriem nav bijusi negatīva pieredze ar nelicencētiem pakalpojumu sniedzējiem "krāpniekiem" šādu informāciju var neņemt vērā vai pasmieties. Nezinu kāpēc cilvēki tic šādām muļķībām, jo netrūkst tādu, kas pārskaitījuši līdzekļus nelicencētiem pakalpojumu sniedzējiem un tos nav atguvuši.

Nospiežot uz kādu saiti iepriekšējā attēlā redzamajā "landing page" nonākat šādā lapā. Visticamāk, ja ievadīsiet savus kontaktus, tad saņemsiet zvanu, ja veiksiet pirmo iemaksu, tad jau būsiet iekritis un visticamāk skaitīsiet naudu arī atkārtoti cerībā atgūt iepriekšējo. Šī informācija ir balstīta uz citu cilvēku iepriekšēju negatīvu pieredzi, tāpēc ņem to vērā!

Krāpniek

Ar finanšu instrumentu tirdzniecību var nopelnīt, tomēr sākumā ir jāmācas un jāapgūst informācija. Svarīgi ir pārbaudīt vai izvēlētais ieguldījumu pakalpojumu sniedzējs ir licencēts un drīkst piedāvāt ieguldījumu pakalpojumus! Neesi vienaldzīgs, jo civlēki tiešām uzķeras uz šādām un līdzīgām reklāmām kā arī telefona zvaniem. Noteikti nevajag visus likt vienā katlā, jo ir arī pietiekami daudz licencēti ieguldījumu pakalpojumu sniedzēji. Informē arī savus draugus un paziņas un, kuriem interesē finanšu instrumentu tirdzniecība, lai viņi neiekristu krāpnieku nagos.