Zelta cena pēc vairāku gadu korekcijas 2015. gada decembrī sasniedza 1050 $ atzīmi par trojas unci, zemāko cenu kopš 2010. gada. Vēl 2018. gada augustā zelta cena bija 1160 $, bet šobrīd tā jau vairākus mēnešus atrodas ap 1500 $ atzīmes.

Vienmēr ir viegli runāt, kad notikums jau ir noticis, tomēr šo zelta cenas kāpumu patiešām varēja prognozēt. Ikviens investors vai treideris varēja iegādāties zeltu, vai tā cfd kontraktus un nopelnīt. Zelta cenai ir tendence kāpt, kad pasaulē sākas ekonomiska neskaidrība. Ir vairāki faktori, kas liecināja par zelta cenas kāpumu, kurus vari aplūkot manis iepriekš veidotajos materiālos.

Ieraksts veikts 02.11.2018. Treideru Klubs facebook lapā

No 12:30 par zeltu

Ar šo es gribu teikt, ka prognozēt cenu svārstības ir iespējams, tomēr vajadzīga arī pacietība un emocionāla noturība, lai šādas iespējas izmantotu nopelnot.

04.06.2019. veidots video

Izvēlies licencētu paklpojumu sniedzēju!

Manuprāt, zelta cena varētu turpināt kāpumu un tuvāko gadu laikā pārsniegt 2011. gadā sasniegtos maksimumus, kad cena pārsniedza 1900 $ atzīmi par trojas unci. Par to liecina vairāku centrālo banku lēmumi uz procentu likmēm, Brexit neskaidrība, Ķīnas un ASV tirdzniecības karš un sajūta, ka krīze ir tepat aiz stūra.

Vēlies apgūt pašus pamatus, tehniskās vai fundamentālās analīzes metodes?

Nezini kā izveidot tirdzniecības sistēmu?

Tad piesakies maksas apmācībām!

10 distancionālās apmācības = 250 eiro